Způsob platby

PLATBA PŘI DORUČENÍ KURÝREM – DOBÍRKA

Pokud nechcete platit za zboží předem, můžete zaplatit v hotovosti při doručení zboží kurýrovi. Zboží hradíte v hotovosti řidiči PPL nebo na odběrném místě PARCELSHOPU nebo v ZÁSIELKOVNE. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky. U kurýra PPL je možné zaplatit platební kartou. Služba je zpoplatněna částkou 30Kč

PLATBA PŘEDEM NA ÚČET DODAVATELE PŘES INTERNET BANKING – BONUS SLEVOVÝ KUPÓN – INFO

Platbu předem provedete na základě údajů v objednávce, kterou obdržíte e-mailem po objednání zboží a to bankovním převodem pomocí internetbankingu své banky. Nejrychlejší je převod v rámci jedné banky FIO BANKA. Převod peněz mezi dvěma bankami trvá přibližně 1–2 pracovní dny

PLATBA ONLINE PLATEBNÍ KARTOU – BONUS SLEVOVÝ KUPÓN – INFO

Platby kartou jsou jednou z nejpopulárnějších platebních metod na světě. Obchodníci mohou přijímat platby kartami VISA, MasterCard a MAESTRO od zákazníků z celého světa. Nemusíte mít u sebe hotovost ani vybírat z bankomatu, stačí použít vaši kreditní kartu a zboží zaplatit on-line. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránky TATRA BANKA – CARD PAY pro dokončení platby. Přiřazení k vaší objednávce proběhne během několika minut po úhradě.

JAKÉ KARTY PŘÍJÍMÁME?

jake karty akceptujeme za platbu cardpay

JAK U NÁS ZAPLATÍTE?

  • Pokud se rozhodnete využít k platbu za vybrané zboží / služby Vaši platební kartu, v košíku zvolíte typ platby: CARD PAY – platební kartou. Poté budete přesměrováni do naší zpracovatelské banky TATRA BANKA – CARD PAY, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2 / CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty.
jak u nas zaplatite za parfemy
  • Tyto informace zadáváte přímo na platební stránce zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze vypíše výsledek autorizace a dává nám tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete, a také zabraňuje volnému přenosu nechráněných dat ve veřejné počítačové síti. O výsledku transakce jste informováni e-mailem.

Jaké jsou výhody produktu CARD PAY? Především rychlost, jednoduchost a bezpečnost transakce. Bezpečnost je garantována použitím technologie 3-D Secure. V procesu transakce se držitel karty identifikuje přes své 3-D Secure heslo. Technologie 3-D Secure je vyvinuta a podporována karetními společnostmi VISA (Verified by VISA) a MasterCard (MasterCard Secure Code).

Pokud nám banka nepotvrdí platbu Vaší kartou, může to být z následujících důvodů:

  • údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně
  • na Vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce
  • Vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu. V tomto případě je nutné se obrátit na Vaši banku.