O nás

Jsme mladá společnost, která se zabývá prodejem a distribucí alternativních parfémů známých světových značek a výrobců. Parfémy se zabýváme od roku 2003 a v roce 2007 vznikla společnost PARFEMPLUS, s.r.o., která se stala dovozcem parfémů ZAG Zodiak. Internetová parfumerie PARFEMPLUS.cz vznikla v roce 2005 a od té doby se řadí mezi přední internetové prodejny na Slovensku. Ve stejnou dobu vzniká taky naše česká prodejna www.parfemplus.cz.

zag-logo_thumb

Společnost ZAG Zodiak

Společnost Zag Zodiak je rodinná firma založená v roce 1990 v Sofii. Od roku 1994 začala vyrábět kompletní řadu kosmetických výrobků se značkou kosmetika Dory. V roce 1998 rozšířila svůj výrobní sortiment na parfémy s ochrannou známkou Zag Zodiak. V současné době tvoří výroba parfémů 80 % výrobků společnosti. Kvalita parfémů je zajištěna dlouholetými zkušenostmi výroby parfémů, přičemž základní složky – esenciální oleje jsou vyrobeny ve Francii z vizitkou Fragrance of France.

Estetický design obalů splňuje vysoké požadavky našich zákazníků. Společnost je úspěšná na trhu v Polsku, Slovinsku, Slovensku – Česku, Rumunsku, Řecku, Bosně a Hercegovině, Srbsku a v Makedonii.

Dnes je společnost Zag Zodiak známá a uznávaná v oboru výroby parfémů. Je členem bulharského národního sdružení Parfumerie a Kosmetika, stejně jako bulharské obchodní komory. Společnost Zag Zodiak získala prestižní mezinárodní ocenění – Zlatou medaili a diplom Mezinárodní veletrh Plovdiv – jaro 2010 produktů Parfémy za parfém ZAG Zodiak 024 Alternativa BE Delicious DKN. Medaile byla udělena panu Stojkovi Zagorchevovi na oficiální ceremonii 13. května 2010, která se konala ve Vídni.

Zlatá medaile za parfém 024

zlata medaile za parfem 024

Majitelka společnosti Dora Bineva

majitelka spolecnosti Dori Lux

Majitel společnosti Stojko Zagorchev při předávání medaile

majitel spolecnosti Dori Lux

Ceremonie se zúčastnil primátor města Plovdiv – pan Slavcho Atanasov, diplomatických a konzulárních zástupců, a mnoho dalších hodnostářů z náboženské, kulturní a politické elity.